My sme Bonoplay

Logo Bonoplay
Sme tu pre našich klientov. Zaoberáme sa prenájmom nevýherných hracích automatov, biliardových stolov, stolných futbalov a šípkových automatov. Okrem toho pre našich zákazníkov ponúkame aj kompletné ozvučovanie a zariaďovanie ich podnikov kvalitnou audiotechnikou.

My sami sme výrobcovia a preto máme všetky potrebné vedomosti a zručnosti na to, aby sme dokázali zákazníkom poskytnúť najkvalitnejší možný servis a služby spojené s prenájmom našich zariadení.
Ikona výroba

Výroba

Ikona servis

Servis

Ikona doprava

Doprava

Čím skôr nás budete kontaktovať, tým skôr bude prázdne miesto vo Vašom podniku opäť zarábať.
SPOJTE SA S NAMI

Naše produkty

Nie sme len predajca tovaru

Výheré hracie automaty a jukebox
Ponúkame fungujúce, komplexné riešenia, produkty a služby, ktoré vám prinesú zisk.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1999. Na trhu sme teda už takmer 20 rokov. Po celý ten čas sme pre našich klientov spoľahlivým partnerom v oblasti predaja a prenájmu nevýherných hracích automatov, biliardových stolov, stolných futbalov a šípkových automatov.

Našim klientom prinášame stále nové produkty a nové možnosti na rozvoj ich podnikania. Nadobúdame nové skúsenosti a prehlbujeme naše znalosti a zručnosti, ktoré využívame pri opravách a servise.

Máme dlhoročné skúsenosti. Naše služby ponúkame na celom území Slovenska. Radi Vám navrhneme, aké zábavné a hracie stroje by boli vhodné pre Vašu prevádzku. Pomôžeme Vám aj s ozvučením a všetkou potrebnou technikou.
Zásady ochrany osobných údajovZásady používania súborov cookiesLogo Bonoplay
Všetky práva vyhradené © 2024 BONO PLAY s.r.o.