Jukeboxy

Hudobné automaty, ktoré sa postarajú o dobrú náladu.

Samozrejmosťou každého dobrého podniku je príjemná atmosféra. Pokiaľ nechcete mať reštauráciu či bar len štandardne ozvučenú bežným rádiom, ale chcete, aby si Vaši hostia mohli vybrať sami, čo budú u Vás počúvať, ideálny spôsob je umiestniť do Vášho podniku jukebox.

BonoPlay ponúka výhodné podmienky prenájmu jukeboxov. Jukeboxy od BonoPlay sa vyznačujú svojou bezporuchovosťou a jednoduchým, intuitívnym ovládaním. Samozrejmosťou je dopĺňanie databázy skladieb o najväčšie aktuálne hity všetkých svetových hudobných rebríčkov alebo Vašich obľúbených interpretov.

Simplytouch

Jukebox s jednoduchým ovládaním a moderným dizajnom.

Hudobný automat slúži na prehrávanie MP3 skladieb, VIDEO klipov a KARAOKE. Skelet zariadenia je vyrobený z oceľového plechu, povrchovo upravený práškovou farbou. Predný panel je vyrobený z 6 mm kaleného bezpečnostného skla, s možnosťou vlastného dizajnu a podsvietenia.

Software umožňuje prepnutie do obslužného menu a všetky nastavenia a úpravy realizovať priamo na mieste. Možnosť zmeny dizajnu obslužného softwaru.

Zariadenie má funkciu SKIP, čo umožňuje preskočenie práve hranej pesničky na inú. Software umožňuje DEMO režim, keď nie sú navolené skladby. Možnosť navolenia skladieb do demo verzie a hlasitosti. Zadávanie reklamných textov a obrázkov priamo na obrazovke zariadenia.
Jukebox Simplytouch

Beatbox Rack

Voľne stojací jukebox so vstavaným reproduktorom.

Zariadenie je osadené vlastným ozvučením so zosilňovačom. Stačí osadiť na miesto v prevádzke zapojiť do zásuvky, zapnúť a jukebox je sprevádzkovaný! Zariadenie je osadené elektronickým mincovníkom, LCD obrazovkou, ovládacími tlačidlami a kompletnou zostavou PC. Obrazovka je chránená plexisklom hrúbky 6mm.

Rozmery sú: Výška 146 cm, Šírka 60 cm, Hĺbka 60 cm.
Jukebox Beatbox Rack

Wallsteel

Jukebox osvedčenej konštrukcie s kovovým dizajnom.

Zariadenie je osadené elektronickým mincovníkom, LCD obrazovkou, ovládacími tlačidlami a kompletnou zostavou PC. Obrazovka je chránená plexisklom hrúbky 4mm.

Rozmery: Výška 50 cm, Šírka 60 cm, Hĺbka 15 cm.
Jukebox Wallsteel

Wallwood

Jukebox osvedčenej konštrukcie s dreveným dizajnom.

Zariadenie je osadené elektronickým mincovníkom, LCD obrazovkou, ovládacími tlačidlami a kompletnou zostavou PC. Obrazovka je chránená plexisklom hrúbky 4mm.

Rozmery: Výška 50 cm, Šírka 60 cm, Hĺbka 15 cm.
Jukebox Wallwood

Silverball Strato

Voľne stojací zábavný systém vhodný do každého podniku.

Zábavný automat Silverball Strato kombinuje jukebox s hracím automatom so zabudovanými viac ako 100 hrami. Tento zábavný terminál mladej generácie je ovládaný pomocou dotykovej obrazovky. Jeho neodškriepiteľnou výhodou je unikátny dizajn, ktorý umožňuje umiestniť Silverball Strato do akejkoľvek prevádzky. Neverili by ste kam sa zmestí a naozaj zapasuje. O možnostiach výhodného prenájmu Vás ochotne informuje náš obchodný zástupca.

Jeho rozmery sú: Výška 125 cm, Šírka 51 cm, Hĺbka 69 cm, V-60 kg.
Jukebox Silverball Strato

Ďalšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať.

Zásady ochrany osobných údajovZásady používania súborov cookiesLogo Bonoplay
Všetky práva vyhradené © 2024 BONO PLAY s.r.o.